II Polsko-Francuska Aukcja Antykwaryczna 16 XI 2019 Hotel Francuski w Krakowie

Data dodania: 2019-11-02
Cena : 25 zł

Tytuł: II Polsko-Francuska Aukcja Antykwaryczna.

Tytuł oryginalny: Deuxième vente aux enchères Franco-Polonaise.

Autor: Kamil Świderski (ur. 1977), dr nauk humanistycznych, w zakresie historii, absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego i paryskiej Sorbony, założyciel antykwariatu Derubeis w Wieliczce, specjalizującego się w kolekcjonerskich papierach wartościowych, starodrukach i rycinach.

Miejsce i rok wydania: Wieliczka-Kraków 2019.

Oficyna: Grupa Press-Art.

Wymiary i ilość str.: 29,5 cm, 84 s.

Tematyka: Katalog aukcyjny II Polsko-Francuskiej Aukcji Antykwarycznej, organizowanej przez Antykwariat Derubeis, która odbędzie się  w dniu 16 XI 2019 roku w Hotelu Francuskim w Krakowie. Książka pięknie ilustrowany zawiera w sumie 288 pozycji, w 10 rozdziałach: I. Biblia Lowańska Plantina, II. Oprawy i superekslibrisy królewskie, III. Starodruki, IV. Leonard Chodźko, V. Książki z XIX i XX wieku, VI. Oprawy romantyczne, kartonaż i dekoracyjne XIX i XX wieku, VII. Modlitewniki i druki religijne, VIII. Akcje, obligacje, druki różne i dokumenty, IX. Mapy, ryciny, X. Rękopisy, autografy, dedykacje. Na końcu znajdują się trzy indeksy: kategorii, miejscowości i osób oraz informacja o działalności Antykwariatu Derubeis.

Stan zachowania: oprawa w miękkiej obwolucie; wnętrze w bardzo dobrym stanie, bez zarzutu; papier kredowy; ogólnie stan bardzo dobry.

Opis dodatkowy: Uwaga! Do katalogu dołączony jest formularz zgłoszenia zamówienia na aukcje dla osób, które nie mogą uczestniczyć w niej bezpośrednio na sali.

Informacja o plikach cookies
Serwis derubeis.pl przechowuje w Twoim urządzeniu różne informacje, w tym tzw. cookies. Z niektórych z nich potem odczytuje dane. Robi to w celu prowadzenia statystyk odwiedzin serwisu. Ustawienie lub pozostawienie ustawienia Twojej przeglądarki akceptującego takie umieszczanie i odczytywanie plików cookies oznacza wyrażenie przez Ciebie zgody na taką praktykę. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w informacjach na temat plików cookies zobacz więcej.

Akceptuję pliki cookie na tej stronie