III Polsko-Francuska Aukcja Antykwaryczna 4 XII 2021 Pawilon Józefa Czapskiego Kraków

Data dodania: 2021-11-19
Cena : 25 zł
NOWOŚĆ

Tytuł: III Polsko-Francuska Aukcja Antykwaryczna.

Tytuł oryginalny: Troisième vente aux enchères Franco-Polonaise.

Autor: Kamil Świderski (ur. 1977), dr nauk humanistycznych, w zakresie historii, absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego i paryskiej Sorbony, założyciel antykwariatu Derubeis w Wieliczce, specjalizującego się w kolekcjonerskich papierach wartościowych, starodrukach i rycinach.

Miejsce i rok wydania: Wieliczka-Kraków 2021.

Oficyna: Grupa Press-Art.

Wymiary i ilość str.: 29,5 cm, 72 s.

Tematyka: Katalog aukcyjny III Polsko-Francuskiej Aukcji Antykwarycznej, organizowanej przez Antykwariat Derubeis, która odbędzie się  w dniu 4 XII 2021 roku w Kawiarni Petite France Pawilon Józefa Czapskiego w Krakowie. Książka pięknie ilustrowana zawiera w sumie 238 pozycji, w 10 rozdziałach: I. Biblia Ojca Vence, II. Oprawy i superekslibrisy królewskie, III. Starodruki, IV. Masoneria francuska, V. Książki z XIX i XX wieku, VI. Oprawy romantyczne, kartonaż i dekoracyjne XIX i XX wieku, VII. Modlitewniki i druki religijne, VIII. Akcje, obligacje, druki różne i dokumenty, IX. Mapy, ryciny, X. Rękopisy, autografy, dedykacje. Na końcu znajdują się trzy indeksy: kategorii, miejscowości i osób oraz informacja o działalności Antykwariatu Derubeis.

Stan zachowania: oprawa w miękkiej obwolucie; wnętrze w bardzo dobrym stanie, bez zarzutu; papier kredowy; ogólnie stan bardzo dobry.

Opis dodatkowy: Uwaga! Do katalogu dołączony jest formularz zgłoszenia zamówienia na aukcje dla osób, które nie mogą uczestniczyć w niej bezpośrednio na sali.

Informacja o plikach cookies
Serwis derubeis.pl przechowuje w Twoim urządzeniu różne informacje, w tym tzw. cookies. Z niektórych z nich potem odczytuje dane. Robi to w celu prowadzenia statystyk odwiedzin serwisu. Ustawienie lub pozostawienie ustawienia Twojej przeglądarki akceptującego takie umieszczanie i odczytywanie plików cookies oznacza wyrażenie przez Ciebie zgody na taką praktykę. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w informacjach na temat plików cookies zobacz więcej.

Akceptuję pliki cookie na tej stronie